Otsime koerajalutajat-kassipaitajat

Tere!

Otsime vastutustundlikku ja loomi armastavat abilist loomadega tegelemiseks.

Hea on kui sul oleks eelnev kogemus loomadega tegelemisel. Vahel tuleb manustada hoiuloomale ravimit. Lisaks on pluss, kui omad kehtivat juhiluba ja autokasutamis võimalust, aga see ei ole määrav.

Töö sisuks on kiisude külastamine ja koerte jalutamine erinevates kohtades kokkulepitud aegadel.

See on hea võimalus lisasissetulekuks. Töö otsade ajakulu sõltub looma asukohast ja vajadustest. Näiteks koera jalutus võib kauem aega võtta kui kiisu külastus. Tavaliselt ei võta kauem kui 1-2h vms. Erinevad otsad maksavad eri summa, mida enne jah sõna ütlemist teada saad.

Kandideerimiseks kirjuta:

-Oma eelnev kogemus (loomadega).

-Väljenda ka oma eelistusi ja võimalusi. Näiteks, kas tahad ainult kiisusid külastada, väikseid koeri või julged ka suuri koeri jalutamas käia.

-Kas Sul endal on lemmikloomi?

-Kas sa soovid ka enda juures loomi majutada perehoius?

-Räägi ka Sulle sobivatest aegadest töö otste jaoks. Näiteks kas ainult tööpäeviti/nädalavahetuseti ning eelistatud kellaaegade osas, et kas ainult hommikuti ja õhtuti, jooksvalt või on rohkem vaba aega.

-Lisa ka ära, kas soovid loomadega tegeleda enda kodu või töökoha kandi juures (kus) või saad ringi liikuda autoga kaugemale (ja kuhu oled nõus sõitma).

Täpsema info saamiseks kirjutage postkasti triinu.laigna@gmail.com, lemmikloomahoid.ee või Triinu Laigna facebook lehele.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *