KLIENDID KIIDAVAD

 
 
Marika Piip https://www.facebook.com/lemmikloomahoid.ee/ – minu kiisud olid vägagi rahul 🙂 Lilledki said kastetud ja postkast tühjendatud.
Hellar Bergmann   
Jätsin oma sõbra kass Joosepi murelikult koju, kui nädalaks Rootsi pidin sõitma. Kuna sõber ei ole terve, siis ei kujutanud ette kuidas hooldaja temaga hakkama saab ja kas ta võtab üldse teda omaks. Minu kartused osutusid asjatuks, oli näha, et Triinu oskab erinevate kassidega hakkama saada, peagi sain fotosid, kus mu neljajalgne sõber talle sülle ronib või mängima kutsub, mida ta tavaliselt võõrastega ei tee. Mul langes kivi südamelt. Looma hotellist ei oleks ma sellist igapäevast tagasisidet saanud, vaid ainult juhul kui oleksin ise ühendust võtnud. Soovitan teda kõikidele,kes oma sõbra pärast mures, kui ära peavad sõitma
 
Kadi Aas, 10. juuli 2017. a.:

Jätsime oma kassi Triinu hoolde nädalaks ja jäime väga rahule. Triinu käis iga päev ja tegeles temaga. Kindlasti on see (jätta loom hoidjaga koju) palju parem variant, kui viia loom hotelli, kus on tal väga stressirohke olla. Soovitan Triinut teie lemmiklooma hoidma, võite kindel olla, et loom on turvalistes kätes :). Triinu on kohusetundlik ja hoolitseb teie looma eest vastavalt teie soovidele.

 Kassid hooldatud ja valvatud 🙂 Kindlasti kasutan Triinu teenuseid ka edaspidi!

 
Loredana, 12. detsember 2016. a.:

EST
Triinu on tore inimene ja suurepärane lemmikloomahoidja. Oma töös väga kohusetundlik, peale lepingu sõlmimist oli mul kohe turvaline tunne. Kohtades esimest korda sain hästi tunda, et Triinu armastab loomi ja tunneb suurt huvi nende vastu. Tal endal kaks kassi ja on alati aega ja tahtmist teisi loomi külastada. Minu enda kaks kassi on väga pelglikud ja alguses ei tahtnud ennast eriti näidata, kuigi järgmise korraga oli juba parem. Üldiselt, on mõnel kassil vaja aega, et ilma omanikuta, lemmikloomahoidjaga ära harjuda. Ma soovitan Triinu teenust soojalt, kuna ise arvan, et kassidel on parem kodus hooldajaga kui hotellis. Samuti kui käid tihti reisimas, ja suht väsinud oma sõpru või naabri piinamisest, palgata loomahooldajat on hea alternatiiv.

ENG
Triinu is a nice person and a great pet caretaker. In her work she is very diligent, upon conclusion of the contract, I had the immediate feeling of being secure. While meeting her for the first time I felt that Triinu loves animals and has a great interest in them. She herself has two cats and always has time and desire to visit other animals. My own two cats were very shy at the beginning and did not want to show themselves much, though next time was better. Generally, there are some cats that need time to get used to a pet caretaker while being without the owner. I recommend Triinu’s service warmly as I myself believe that cats are better off at home with caretaker visiting than spending time at a pet hotel. Also traveling often, and torturing one’s friends or neighbors can be tiring, whereas hiring a caretaker is a good alternative.

Gerli. 10. august 2016. a.:

Mul on nii hea meel, et Triinu leidsin! Suur mure – kes hoolitseks puhkuse ajal mu kassi eest, sai tänu temale lahendatud. Kõik oli super ning teadsin, et kiisu on heades kätes. Triinu on väga kohusetundlik, tore ning usaldusväärne inimene ja 100% kindlalt soovitan teda oma lemmikut valvama. Nii mina kui ka kiisumiisu oleme väga rahul 🙂

Alice. 4. juuli 2016. a.:

Triinu is the greatest catsitter! Your pets will love her, trust me, I had her as a catsitter for three years, during my stay in Tallinn!

Maire, 7. märts 2016. :Minu kaks kiisut jumaldavad seda lemmikloomahoidjat, näen seda piltidelt ja tunnen seda nende rahulolust kui koju naasen.
Ise oleme abikaasaga üliõnnelikud, et trehvasime just Triinut, ta on väga sümpaatne ja kohusetundlik inimene.
Näiteks oli kiisudel liiv otsa saanud ja ta märkas seda ise juurde osta, samuti kastab ta lilled ning toob lehed ära.
Julgelt soovitan seda noort ja hakkajat neidu, minul on alati süda rahul kui mu lemmikute juures käib Triinu!

 

10 Replies to “KLIENDID KIIDAVAD”

 1. Kiidan lemmikloomahoidjaid ja julgen kõigile abivajajatele soovitada! Kui jõudsin nädalaselt reisilt tagasi koju, siis minu pime Trillakene jalutas väga rahuloleva moega ukselepeale vastu. Oli aru saada, et kiisu polnud stressis ega muul moel häiritud ning et temaga oldi suheldud. Joogikausis puhas vesi, toit kausis, liivakast korras ja NB! põrandalt/vaibalt leidsin vaevalt paar liivaterakest. Et mina ütlen suur aitähh ja Trilla ütleb kurrnjau!

 2. Kasutasin ka lemmikloomahoiu teenust ja jäin väga rahule. Minu Suarez-Sassu jäi ka rahule 🙂 Kindlasti, kui peaksin kodust kauem eemal olema, kutsun Triinu uuesti oma nunnut valvama.

 3. Tere.
  Palju maksab koerahoid? Mida hind sisaldab? Endal on emane süperaktiivne hasky 7 k.

 4. I had Triinu as catsitter for three years. She is a real cat lover. She cares a lot, she is reliable, very attentive and above all my cats loved her very much. We, my cats and I, will be missing her!

 5. Tere,

  Oleks vaja kassihoidja alates järgmise nv:st. Saatge e-maili siis vaatame mis voi alused on.

  Kass on Sofy, mis on 4aastane Siiam. Ta on hästi armas aga tahaks selstskonda.

  Pliidid
  Goran

 6. rahulik väike koer tahan jatta teie jures 7päeva on see võimalik ja paliü laheb maksma

 7. Tere! olen hädas kuna on neli koera, kolm nendest emased kellel jooksuaeg ja olen natuke mures.. Ei tea kas teie asutus ja e-mail toimib veel kuna googliotsingust tuli selline vaste. Et kui olete huvitatud siis vastake palun mu meilile.. Koerad asuvad Pärnus ja on vaba korter kus nad enamus ajast elanud.. Vaja oleks kuni 11maini. Ettetänades!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *