Lemmikloomade hea hoidja juuni Eesti Naises

Hea lemmikloomade hoidja lugu Eesti Naises
Lemmikloomade hea hoidja Eesti Naises

Head uudised! Lemmikloomade hea hoidja artikkel ilmus juunikuu Eesti Naises. Eesti Naise ajakirjanik Anne Metsis tundis huvi lemmiklooma hoidja töö vastu ja võttis meiega ühendust. Rääkisin talle ära, kuidas tavaliselt töönädal välja näeb.

Ajakirjanik ja fotograaf käisid osadel visiitidel kaasas lemmikloomade hoidjaga- nendes kodudes, kelle lemmikute omanikud olid selleks loa andnud. Suurepärased pildid lemmikloomade hea hoidja loo tarbeks tegi fotograaf Kristjan Lepp. Mõned omanikud lubasid oma kullakesest kirjutada, aga pilti ei lubanud teha.

Kokkuvõtteks jõudsime kahe lemmiku juures pildistada ja ajakirjanikega koos külastust teha, kuna lapsel tuli uneaeg. Algselt oli plaanis Basili ja Dotty juures ka pildistamas käia.

Hea lemmikloomade hoidja juunikuu Eesti Naises
lemmiklooma hotelli asemel jäta lemmik koju

Hea lemmikloomade hoidja juunikuu Eesti NaisesTeised päeva jooksul aset leidnud visiidid jutustasin Annele ning samuti tutvustasin talle Wittoryot ja Hansu koos akvaariumi kaladega, kuulsus kassi Basili ja teist kuulsat kassi Dottyt ning sai räägitud Hüüru koertest.

Lemmikloomade hea hoidja loo esimese lehe piltidel on Prints Albert ja koer Becca. Koer Becca on alandliku iseloomuga koer, kes laste nähes muutub rõõmsaks ja mänguliseks.

 

Teisel lemmiklooamde hea hoidja loo lehel on pildid sellest, kuidas mõnede hoiuloomade juures käib Eve Maari kaasas ja tegutsemiseks on abiks kandelina. Samuti on pilt rohu andmisest Albertile.

Kutsu appi lemmikloomade hea hoidja

Lemmiklooma hotelli paneku asemel jäta oma lemmik koju

kutsu appi lemmikkloomade hea hoidja
kutsu appi lemmikkloomade hea hoidja

 

 

Kolmandal hea lemmikloomade hoidja loo lehel on pilt sellest, kuidas teinekord ühendame õhtuse lapse jalutamise koera jalutamisega.

 

 

 

 

 

 

lemmikloomade hoidja
lemmikloomade hoidja oma kodus

Neljandal loo lehel on pilt sellest, et Eve Maarile meeldib tegevust jälgida linas olles. Ilmselt tuleb temast ka loomade sõber.

Osta juunikuu Eesti Naine, et lähemalt lugeda hea lemmikloomade hoidja tööst!  Paberkandjal maksab ajakiri 4,50 eurot. Kui oled paberi säästja äss või soovid loost pikemat versiooni lugeda, kui paberkandjal kirjutatud, siis lugu asub siin. Digi ligipääs täisloole maksab 0,99 eurot.

Teised artiklid on seal ka väga toredad ja head lugeda 🙂

 

Lemmiklooma hoidjad tänavad Anne Metsist, Kristjan Leppi ja Eesti Naist neid kajastamast! Lugu tuli väga väga nunnu! Looks ja pildistamiseks loa andnud lemmiku omanikud samuti tänavad, et nende nummikud artiklis kajastatud on!

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *