Suvel puhates aitab lemmikloomade hea hoidja

Suvel puhkuse reisi planeerides ära unusta oma lemmikut! Kodust ära sõites kutsu appi lemmikloomade hea hoidja! Nii saab su kullake olla oma kodus, kus on tal vähem stressi, tuttav keskkond ja rohkem liikumisruumi kui lemmikloomahotellis.

Miks kutsuda appi lemmikloomade hoidja hotelli viimise asemel?

 • Kassid tunnevad oma kodus end kõige turvalisemalt. Oma kodus olles on neil vähem stressi, kui hotellis, kus on võõrad kassid, lõhnad ja inimesed.
 • Suvel on paljud lemmiklooma hotellide kohad juba täis.
 • Kui Sul on mitu lemmiklooma, siis lemmikloomahoidja kutsumine tuleb odavam, kui hotelli panemine. Me võtame tasu teenuse osutamiseks kuluva aja järgi, mitte lemmikute arvu järgi.
 • Lemmikloomade hea hoidja annab vajadusel rohtu ka su loomadele.
 • Lemmiku hoidja jälgib lemmiku tervist.
 • Näed oma lemmikut, kui igatsed teda. Lemmikloomade hea hoidja teeb loomadest pilte, mida ta avaldab sotsiaalmeedias või saadab Sulle selle ülevaate privaatselt.
 • Kui sul on arad loomad, siis kodus on neil turvalisem.
 • Lemmikloomade hoidja kastab lilli.
 • Hoidja tühjendab postikasti
 • Kui su loomd on harjunud suure territooriumiga.

Kuidas broneerida head lemmikloomade hoidjat?

 1. Kontakt on siin.  Parim on saata e-mail. Tihti oleme me sõidus.  Siis saa vaadata kalendrit, et teile öelda, kas teie soovitud kuupäevadele saab veel teenust broneerida.
 2. Lepime kokku tutvumisvisiidi, kus omanik räägib lemmiku(te) kommetest, harjumustest, iseloomust ning näitab tema tarvikud ette. Sõlmime lepingu ja antakse võtmed üle.
 3. Kuna suveks on juba osad ajad täis juba ja lemmikutel külas käimas meie poolt kuni 5 hoidjat, siis teenuse saab kirja panna kes ees, see mees ehk niipea kui võimalik. Käib ka hotellide ja teiste hoidjate kohta suvel. Nõnda tagad endale ka hingerahu, kui tead, et suvel on Sinu lemmik hoitud!
 4. Juulikuus ja augustis on tasud veidi suuremad, kuna tegemist on tipphooajaga. Hinnakirja näete siin. Loomulikult teeme teinekord soodustusi pikkade perioodide või paljude visiitide arvelt, kui on võimalik!

ILUSAT SUVE! ! NAUTIGE SUVE JA TEHKE SEE RÕÕMSAKS KA OMA LEMMIKUTELE!  (Hoidke ennast ja jätke ka  lemmikutele rohkem vett ja ärge unustage lemmikuid autosse/lauspäikese kätte. Kella 12-16ni on päikesepaiste kõige tugevam, kus ka suured inimesed võivad põletuse või päikesepiste saada).

Lõpetuseks 1 lõbus pilt lastest ja loomadest:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *